Shqip | English
 

Apartament per shitje, 2+1+ holl, 105 m².

- APARTAMENT 2+1 NE NJE PALLAT TE RI NE FILLIM TE UNAZES SE MADHE TE TIRANES..
- Ne nje zone afer unazes se madhe te Tiranes (Ne harten e zonave - ngjyra vjolet).
- Rruge me dendesi mesatare te levizjes se njerezve e makinave. (Ne harten e rrugeve - ngjyra blu)
- Ndertim i ri.
- Ndertim i cilesise shume te mire dhe bashkekohore.
- Pamje e lire, pa ndertime ne afersi.
- Pa Mobilim (Bosh).
- Banjo e cilesise shume te mire dhe bashkekohore.

  • Qyteti: Tirane
  • Siperfaqe: 105 m²
  • Kati: 6 (ndertese 10 kateshe)
  • Dhoma: 2
  • Guzhine: 1
  • Dhome ndenjie: 1
  • Banjo: 2
  • Orientimi: Lindje
  • Cmimi: 55,000 Euro
  • Kodi: SAP2 160329
Postoje tek nje mik.
Emri juaj
E-mail i shokut tuaj
Mesazhi
 
Jam i interesuar.
Emri juaj
Tel/Cel
E-mail
 

 

Copyright ©. All rights reserved 1st Real Estate. Design by ENIAC