Shqip | English
 

Vile per qira, 5+2+ holl, 650 m².

- Jepet me qira nje vile 3 kate me obor dhe pishine, ne nje zone rezidenciale te preferuar ne Rrugen e Elbasanit, pas "Pallatit te Brigadave".
- Ne nje zone jashte unazes se vogel te Tiranes (Ne harten e zonave - ngjyra jeshile).
- Rruge me dendesi mesatare te levizjes se njerezve e makinave. (Ne harten e rrugeve - ngjyra blu)
- Ndertim i ri.
- Ndertim i cilesise shume te mire dhe bashkekohore.
- Pamje e lire, pa ndertime ne afersi.
- Pa Mobilim (Bosh).
- Vend parkimi I hapur, individual i ruajtur, nen objekt.

 • Qyteti: Tirane
 • Siperfaqe: 650 m²
 • Siperfaqe trualli: 500 m²
 • Dhoma: 5
 • Guzhine: 2
 • Dhome ndenjie: 2
 • Banjo: 3
 • Orientimi: Jug-Lindje
 • Info: VILE 3 KATESHE , PUNIME TEPER CILESORE. KT.1 200M2 SHERBEN SI GARAZHD, PARKIM,LAVANTERI,TUALET, SALLE LOJRASH.KATI 2: 1 SALLE PRITJE,DHOME NGRENIE PER TE FTUAR, GUZHINE+ DHOME NGRENIE PER FAMILJEN+SOXH, 2 DHOMA GJUMI+WC+LAVANTERI, VERANDA ME DALJE NE OBORR DHE PISHINE. KT.3: 3 DHOMA GJUMI, 2 TUALETE
 • Cmimi: 2,000 Euro
 • Kodi: QVIL5 17102
Postoje tek nje mik.
Emri juaj
E-mail i shokut tuaj
Mesazhi
 
Jam i interesuar.
Emri juaj
Tel/Cel
E-mail
 

 

Copyright ©. All rights reserved 1st Real Estate. Design by ENIAC