Shqip | English
 

Vile per shitje, 8+1+ holl, 800 m².

- SHITEN 2 VILA 3 KATE (300 M2) + 4 KATE (500 M2) ME SIPERFAQE TRUALLI 900 M2, NE NJE ZONE REZIDENCIALE VILASH NE SELITE..
- Ne nje zone jashte unazes se vogel te Tiranes (Ne harten e zonave - ngjyra jeshile).
- Rruge me dendesi mesatare te levizjes se njerezve e makinave. (Ne harten e rrugeve - ngjyra blu)
- Ndertim i ri.
- Ndertim i cilesise shume te mire dhe bashkekohore.
- Pamje e lire, pa ndertime ne afersi.
- Pa Mobilim (Bosh).
- Vend parkimi I rezervuar, i ruajtur jashte objektit.
- Banjo e cilesise shume te mire dhe bashkekohore.

 • Qyteti: Tirane
 • Siperfaqe: 800 m²
 • Siperfaqe trualli: 900 m²
 • Kati: 3 (ndertese 3 kateshe)
 • Dhoma: 8
 • Guzhine: 1
 • Dhome ndenjie: 1
 • Banjo: 4
 • Orientimi: Lindje
 • Info: KA GJENERATOR TE MADH. KONDICIONER NE CDO AMBJENT. SISTEM DJELLOR.KA OBORR TE GJELBERUAR DHE MUNDESI PARKIMI PER DISA MAKINA. VILA NDODHET BUZE RRUGES SE ASFALTUAR NE UNAZEN E RE.
 • Cmimi: 1,400,000 Euro
 • Kodi: SVIL8 17080
Postoje tek nje mik.
Emri juaj
E-mail i shokut tuaj
Mesazhi
 
Jam i interesuar.
Emri juaj
Tel/Cel
E-mail
 

 

Copyright ©. All rights reserved 1st Real Estate. Design by ENIAC