Shqip | English
 

Apartament per shitje, 2+1+ holl, 110 m².

- Shitet apartament 2+1, 110 M2, ne nje pallat te ri te zona "KOMUNA E PARISIT".
- Ne nje zone jashte unazes se vogel te Tiranes (Ne harten e zonave - ngjyra jeshile).
- Rruge me dendesi mesatare te levizjes se njerezve e makinave. (Ne harten e rrugeve - ngjyra blu)
- Ndertim i ri.
- Ndertim i cilesise shume te mire dhe bashkekohore.
- Mobilim i cilesise shume te mire bashkekohore.
- Banjo e cilesise shume te mire dhe bashkekohore.

  • Qyteti: Tirane
  • Siperfaqe: 110 m²
  • Kati: 4 (ndertese 10 kateshe)
  • Dhoma: 2
  • Guzhine: 1
  • Dhome ndenjie: 1
  • Banjo: 2
  • Info: Apartamenti shitet me gjithe mobilim.
  • Cmimi: 112,000 Euro
  • Kodi: SAP2 170527
Postoje tek nje mik.
Emri juaj
E-mail i shokut tuaj
Mesazhi
 
Jam i interesuar.
Emri juaj
Tel/Cel
E-mail
 

 

Copyright ©. All rights reserved 1st Real Estate. Design by ENIAC