Shqip | English
 

Apartament per shitje, 2+1+ holl, 155 m².

- APARTAMENT NE KOMPLEKSIN E PALLATEVE TE REJA NGJITUR ME QENDREN KRISTAL.
- Ne nje zone jashte unazes se vogel te Tiranes (Ne harten e zonave - ngjyra jeshile).
- Rruge me trafik te kufizuar te makinave dhe njerezve. (Ne harten e rrugeve - ngjyra kafe)
- Ndertim i ri.
- Ndertim i cilesise shume te mire dhe bashkekohore.
- Pamje e lire pa objekte qe pengojne ndricimin.
- Pa Mobilim (Bosh).
- Parkimi publik ne afersi objektit.

 • Qyteti: Tirane
 • Siperfaqe: 155 m²
 • Kati: 4 (ndertese 5 kateshe)
 • Dhoma: 2
 • Guzhine: 1
 • Dhome ndenjie: 1
 • Banjo: 2
 • Orientimi: Jug
 • Info: APARTAMENTI ME SIPERFAQE 75 M2 KA EDHE RRETH 80 M2 SIPERFAQE TARACE E CILA MUND TE SHFRYTEZOHET PER NDERTIME SHTESE. AKLTUALISHT PUNIMET NE KETE APARTAMENT NUK JANE PERFUNDUAR ME QELLIM QE RIFINITURA TE ZGJIDHET SIPAS KERKESES SE BLERESIT
 • Cmimi: 70,000 Euro
 • Kodi: SAP2 160303
Postoje tek nje mik.
Emri juaj
E-mail i shokut tuaj
Mesazhi
 
Jam i interesuar.
Emri juaj
Tel/Cel
E-mail
 

 

Copyright ©. All rights reserved 1st Real Estate. Design by ENIAC