Shqip | English
 

Apartament per qira, 1+1+ holl, 76 m².

- Apartament ne rrugen Haxhi Dalliu , prapa Fakultetit te Shkencave jepet me qira nje apartament brenda nje Qendre Rezidenciale (5 min. nga qendra).
- Ne nje zone brenda unazes se vogel te Tiranes (Ne harten e zonave - ngjyra blu).
- Rruge me dendesi mesatare te levizjes se njerezve e makinave. (Ne harten e rrugeve - ngjyra blu)
- Ndertim i ri.
- Ndertim i cilesise shume te mire dhe bashkekohore.
- Pamje e lire pa objekte qe pengojne ndricimin.
- Mobilim i cilesise shume te mire bashkekohore.
- Parkimi publik ne afersi objektit.
- Banjo e cilesise shume te mire dhe bashkekohore.

 • Qyteti: Tirane
 • Siperfaqe: 76 m²
 • Kati: 3 (ndertese 4 kateshe)
 • Dhoma: 1
 • Guzhine: 1
 • Dhome ndenjie: 1
 • Banjo: 1
 • Orientimi: Lindje
 • Info: Apartamenti eshte I kompletuar, ajer i kondicionuar,internet wireless, TV, lavatrice, frigorifer. Brenda cmimit eshte perfshirre, interneti, pagesa e ujit dhe pastrimi, nje here ne jave. Jepet edhe per periudhe te shkurter, 1-10 dite 30 euro nata, 10-20 dite 25 euro nata, 20-30 dite 20 eur
 • Cmimi: 250 Euro
 • Kodi: QAP1 171115
Postoje tek nje mik.
Emri juaj
E-mail i shokut tuaj
Mesazhi
 
Jam i interesuar.
Emri juaj
Tel/Cel
E-mail
 

 

Copyright ©. All rights reserved 1st Real Estate. Design by ENIAC