Shqip | English
 

Magazine per shitje, 89 m².

- Shitet nje magazine 89 m2 ne katin perdhe te nje pallati te ri 6 katesh MAGAZINA NDODHET NE RRUGEN "BARDHYL", PRANE KLINIKES "IKEDA" .
- Ne nje zone jashte unazes se vogel te Tiranes (Ne harten e zonave - ngjyra jeshile).
- Rruge me dendesi mesatare te levizjes se njerezve e makinave. (Ne harten e rrugeve - ngjyra blu)
- Ndertim i ri.
- Ndertim I cilesise mesatare dhe i mirembajtur.
- Pamje e lire pa objekte qe pengojne ndricimin.
- Pa Mobilim (Bosh).
- Parkimi publik ne afersi objektit.

  • Qyteti: Tirane
  • Siperfaqe: 89 m²
  • Kati: 1 (ndertese 6 kateshe)
  • Info: KA 3-FAZOR, HYRJE ME QEPEN QE LEJON FUTJEN E MAKINAVE DHE FURGONEVE, MAGAZINA ESHTE SHUME E PERSHTATESHME PER PUNISHTE DYROALUMINI, DRURI, METALI ETJ. EGZISTON MUNDESIA E BASHKIMIT ME MAGAZINEN NGJITUR 98 M2. CMIMI PER SHITJEN E TE DY MAGAZINAVE SIPERFAQE TOTALE 187 M2 = 51.000 EURO
  • Cmimi: 24,000 Euro
  • Kodi: SMAG 170929
Postoje tek nje mik.
Emri juaj
E-mail i shokut tuaj
Mesazhi
 
Jam i interesuar.
Emri juaj
Tel/Cel
E-mail
 

 

Copyright ©. All rights reserved 1st Real Estate. Design by ENIAC