Shqip | English
 

Vile per qira, 4+1+ holl, 400 m².

- VILE NE KATIN E DYTE DHE TE TRETE NE RRUGEN KONT URANI, PAS MINISTRISE SE ARSIMIT.
- Ne zonen qendrore me te preferuar te Tiranes (Ne harten e zonave - ngjyra kafe).
- Rruge me dendesi mesatare te levizjes se njerezve e makinave. (Ne harten e rrugeve - ngjyra blu)
- Ndertim egzistues.
- Ndertim i cilesise shume te mire dhe bashkekohore.
- Pamje e lire, pa ndertime ne afersi.
- Mobilim i cilesise shume te mire bashkekohore.
- Parkimi kolektiv i ruajtur jashte objektit.
- Banjo e cilesise shume te mire dhe bashkekohore.

 • Qyteti: Tirane
 • Siperfaqe: 400 m²
 • Siperfaqe trualli: 100 m²
 • Kati: 2-3 (ndertese 3 kateshe)
 • Dhoma: 4
 • Guzhine: 1
 • Dhome ndenjie: 1
 • Banjo: 2
 • Orientimi: Jug-Lindje
 • Info: VILA ESHTE E PAISUR ME KONDICIONER NE CDO AMBJENT DHE NE KATIN E TRETE KA NJE DHOME NDEJTJE TE MADHE ME DALJE NE TARACE
 • Cmimi: 800 Euro
 • Kodi: QVIL4 17073
Postoje tek nje mik.
Emri juaj
E-mail i shokut tuaj
Mesazhi
 
Jam i interesuar.
Emri juaj
Tel/Cel
E-mail
 

 

Copyright ©. All rights reserved 1st Real Estate. Design by ENIAC