Shqip | English
 

Magazine per shitje, 98 m².

- SHITET MAGAZINE 98 M2 NE RRUGEN BARDHYL, PRANE KLINIKES PRIVATE "IKEDA", NE KATIN PERDHE TE NJE PALLATI 6 KATESH..
- Ne nje zone jashte unazes se vogel te Tiranes (Ne harten e zonave - ngjyra jeshile).
- Rruge me dendesi mesatare te levizjes se njerezve e makinave. (Ne harten e rrugeve - ngjyra blu)
- Ndertim i ri.
- Ndertim I cilesise mesatare dhe i mirembajtur.
- Pamje e lire, pa ndertime ne afersi.
- Pa Mobilim (Bosh).
- Parkimi publik ne afersi objektit.

  • Qyteti: Tirane
  • Siperfaqe: 98 m²
  • Kati: -1 (ndertese 6 kateshe)
  • Info: KA 3-FAZOR, HYRJE ME QEPEN QE LEJON FUTJEN E MAKINAVE DHE FURGONEVE, BANJO. NMAGAZINA ESHTE SHUME E PERSHTATESHME PER PUNISHTE DUROALUMINI, DRURI, METALI ETJ. EGZISTON MUNDESIA E BASHKIMIT ME MAGAZINEN NGJITUR 89 M2. CMIMI I SHITJES PER TE DY MAGAZINAT (SIP. TOTALE 187 M2) = 51.000 EURO
  • Cmimi: 25,000 Euro
  • Kodi: SMAG 170906
Postoje tek nje mik.
Emri juaj
E-mail i shokut tuaj
Mesazhi
 
Jam i interesuar.
Emri juaj
Tel/Cel
E-mail
 

 

Copyright ©. All rights reserved 1st Real Estate. Design by ENIAC